lv ru en
Par festivālu Vēsture Programma Aktualitātes Kontakti Atbalstītāji Foto galerijas
Parakstīšanās jaunumu saņemšanai:
Twitter Facebook
Insbergs
XIII SBBF Rīga 2008
Piedalījās – Argentīnas Tango kompānija „Surdance-Tango” ar koncertu „Jaquetango”, Portugāles deju kompānija „Vortice” ar izrādi „Akvārijs” un „Dusošais Buda”, Vācijas dejas kompānija „cie.toula limnaios” ar izrādi „Life is perfect”, Igaunijas Nacionālās Operas un baleta teātra „Estonia” baleta trupa ar dejas izrādi „Hamlets”, Klaipēdas Muzikālā teātra baleta trupa ar dejas izrādi „Neaizmirstamais Čārlijs Čaplins” un „Štrausiāna”.

Gala koncertā piedalījās Amerikas baleta superzvaigzne Rasta Tomass un Adrienne Kanterna /ASV/, Portugāles deju kompānija „Vortice” , Sanktpēterburgas Marijas teātra prīma Tatjana Tkačenko un Mihails Lobuhins /Krievija/, Vīnes operas baleta solisti Olga Jesina un Vladimirs Šišovs, Tartu Vanemuines teātra baleta mākslinieki Saori Nagata un Stevens Melendess /Igaunija/, Latvijas Nacionālās operas baleta trupa, Rīgas horeogrāfijas skolas audzēkņi un deju grupa „Dzirnas”.

Festivāla atklāšanas koncertā Rīgas Dzelzceļa stacijā piedalījās deju grupa „Dzirnas” ar teatrālu dejas uzvedumu „Apstājies!” un čellu trio „Melo-M”.

Izstādes: „Deja-Solomona Geršova veltījums Kostrovickai”, Ievas Sāras Breikšas izstāde „Dejojošā Spānija”, J. Anmaņa Bērnu mākslinieciskās fantāzijas akadēmijas dalībnieku darbu izstāde „Iesim baleta pasaulē”.

... Atpakaļ