lv ru en
Par festivālu Vēsture Programma Aktualitātes Kontakti Atbalstītāji Foto galerijas
Parakstīšanās jaunumu saņemšanai:
Twitter Facebook
Insbergs
Flamenko deju kompānija Jesus Carmona & Cia no Barselonas
„Jesus Carmona & Cia” flamenko kompānija, kuras vadošais solists, kā arī horeogrāfs un mākslinieciskais direktors ir Hesus Karmona (Jesus Carmona). H.Karmona šobrīd ir pirmā lieluma flamenko zvaigzne Spānijā un pasaulē. H.Karmona kopš 7 gadu vecuma apgūst flamenko dejas mākslu pie tādiem speciālistiem kā Barbara Kasprovich, Rodolfo Castellanos, Ion Garnica. Sešpadsmit gadu vecumā Hesus sāka savu profesionālo dejas karjeru Teatro Zorilla Barselonā H.Karmona ir ieguvis akadēmisko grādu Spāņu dejā un flamenko „Barselonas dejas un teātra institūtā”. 2011.gadā XX Flamenko un Spāņu dejas konkursā H.Karmona iegūst galveno balvu. H.Karmona ir bijušais Spānijas Nacionālā baleta vadošais solists (premjers).
29.01.2014

Festivālā „Jesus Carmona & Cia” trupa, dejotāji un mūziķi, uzstāsies ar divdaļīgu flamenko tematisko uzvedumu “Melnais un Baltais” (Black and White Crib).

Hesus Karmona par uzvedumu: “Dzīve ir divu pīlāru līdzāspastāvēšana: pilnība un tukšums, kas savstarpējā mijiedarbībā rada izaugsmi un virzību. Flamenko ir emocijas, vedot mūs caur ilūzijām, sapņiem, ilgām un vēlmei cīnīties. „Melnais un Baltais” kā Iņ un Jaņ, kā sievišķais un vīrišķais, atspoguļojot pozitīvo un negatīvo, zaudējumu un piepildījumu. Melnais dod enerģiju, lai sevi realizētu, un, spītējot neveiksmēm, cīnītos par saviem sapņiem. Baltais raksturo maigumu, mieru, kas iegūts, rodot piepildījumu”.
Izrādes horeogrāfija ietver dažādus flamenko stilus kā trilla, fandango, farruca.
Izrādi atbalsta Spānijas Karalistes vēstniecība Latvijā, Rēzeknes pilsētas dome un Ventspils pilsētas dome.

http://www.tablaocordobes.com/artistas/articulo/en/1/93

Izrādes tiks rīkotas Rīgā, Rēzeknē un Ventspilī. 
... Atpakaļ